ShowBiz

Bebe Rexha si një shqiponjë e vërtetë… ‘ndez’ rrugët e Parisit…

Bebe Rexha shfaqet shumë elegante në rrugët e Parisit. Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka udhëtuar për në Paris me ekipin dhe vëllain e saj.

Ndërsa ajo është shprehur shumë e lumtur dhe e emocionuar që po udhëton për në kryeqytetin e bukur të Francës, ajo merr menjëherë vëmendjen e fansave me veshjen e saj, shkruan Gazeta Express.Bebe shfaqet në rrugët e Parisit me një veshje të zezë që i shfaq për mrekulli trupin, ndërsa ajo që vërehet është se Bebe ngjason në shqiponjën që është në flamurin kombëtar shqiptar.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas