ShowBiz

Bebe Rexha nuk përmbahet përpara koncertit (video)

Gjithnjë fansat pyesin se çfarë bën këngëtari i tyre i preferuar përpara se të ngjitet në skenë, dhe të performojë përpara miliona njerëzve.


Bebe Rexha zbulon sekretin e saj!

Në një video të publikuar në rrjetin social Instagram, Bebe shfaqet disa minuta përpara performancës në skenë, dhe rrëfen taktikën e saj për largimin e emocioneve.

Në video këngëtarja shqiptare shfaqet e mahnitshme, e veshur vetëm me të bredshme dhe geta të zeza.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas