ShowBiz

Bebe Rexha nuk përmbahet përpara koncertit (video)
               Publikuar në : 12:25 - 24/03/18 |
mapo.al

Gjithnjë fansat pyesin se çfarë bën këngëtari i tyre i preferuar përpara se të ngjitet në skenë, dhe të performojë përpara miliona njerëzve.


Bebe Rexha zbulon sekretin e saj!

Në një video të publikuar në rrjetin social Instagram, Bebe shfaqet disa minuta përpara performancës në skenë, dhe rrëfen taktikën e saj për largimin e emocioneve.

Në video këngëtarja shqiptare shfaqet e mahnitshme, e veshur vetëm me të bredshme dhe geta të zeza.


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas