ShowBiz

Bebe Rexha kthehet në një plakë tipike shqiptare, video do t’ju shkrijë së qeshuri

Këngëtarja e famshme, Bebe Rexha ka vendosur të ndajë me ndjekësit disa momente të kohës së saj të lirë teksa aktron dhe flet shqip.

Me anë të një video të publikuar në rrjetin e saj social, Instagram duket se ka hyrë në rolin e një të moshuare.Artistja është me origjinë nga Dibra dhe dëgjohet duke folur në dialekt.

‘Çfarë bëj në kohën time të lirë. Po, jam unë e veshur si një e moshuar dhe po flas shqip’, shkruajti këngëtarja në videon që mori komente të shumta.

Edhe pse ka jetë të mbushur me koncerte, Bebe nuk harron të postojë në rrjete sociale.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas