ShowBiz

Beatrix Ramosaj bën ndryshimin që se keni menduar kurrë…


               Publikuar në : 15:02 - 11/04/18 |
mapo.al

Beatrix Ramosaj është një prej këngëtareve shqiptare më simpatike. Përveç talentit si këngëtare atë e kemi parë edhe si modele dhe Beatrix di t`i bëjë më së miri të dyja. Së fundmi ajo ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj dhe këtë e ka ndarë edhe me ndjekësit.


Para disa kohësh këngëtarja ka vendosur tela në dhëmbë dhe në Instastory-n që ka postuar sot është shprehur se më në fund erdhi koha që t`i heqë. Ajo ka shtuar se tani do të mund t`i rikthehet xhirimit të videove të reja muzikore.

Me sa duket Beatrix i ka pezulluar xhirimet e videove për shkak të telave. Me siguri fansat mezi presin rikthimin e saj dhe tani më e bukur se kurrë.

<
>
auto_-640-0-5acdf51a715521523448045 (1) auto_-640-0-5acdf51a715521523448045 auto_-640-0-5acdf57da4c371523448046 beatrix beatrix_1499869043-858729 hot-2 images


Etiketa: , , , , , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas