Aktualitet

Bastisja e Shkëlzen Berish, ironia e Shkëlzen Berishës: Më jepni një palë…

Djali ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha iu është bashkuar reagimeve pas ngjarjes që ndodhi gjatë natës në Durrës, ku persona ende të paidentifikuar bastisën Prokurorinë e Durrësit. Përmes një statusi në faqen e tij të “Facebook”-ut, Shkëlzen Berisha shkruan me nota ironie.

“Ju ltm nje pale breke …. per prokurorine e Durresit!”, shkruan Berisha.Kujtojmë se autorët kanë hyrë në zyrat e prokurorëve dhe kanë marrë prej andej dokumente e materiale të ndryshme, ndërkohë që policia po vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas