Aktualitet

Bastisja e Shkëlzen Berish, ironia e Shkëlzen Berishës: Më jepni një palë…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:27 - 24/05/18 |
mapo.al

Djali ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha iu është bashkuar reagimeve pas ngjarjes që ndodhi gjatë natës në Durrës, ku persona ende të paidentifikuar bastisën Prokurorinë e Durrësit. Përmes një statusi në faqen e tij të “Facebook”-ut, Shkëlzen Berisha shkruan me nota ironie.


“Ju ltm nje pale breke …. per prokurorine e Durresit!”, shkruan Berisha.


Kujtojmë se autorët kanë hyrë në zyrat e prokurorëve dhe kanë marrë prej andej dokumente e materiale të ndryshme, ndërkohë që policia po vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas