ShowBiz

Bashkëshortja seksi e Sneijder, në kulmin e formës dhe… karrierës


               Publikuar në : 17:49 - 01/06/18 |
mapo.al

Ndërkohë që karriera e Wesley Sneijder po shkon drejt fundit, kjo për shkak të moshës së tij, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për bashkëshorten e tij.


Yolanthe Cabau është në kulmin e karrierës së saj si modele dhe së fundi është bërë protagoniste edhe në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e mesfushorit holandez ndiqet nga më tepër se një milion fansa në Instagram, ku shpërndan edhe fotot më të nxehta të saj.

Yolanthe mbetet një nga modelet më të preferuara për të reklamuar linja të prodhimit të të brendshmeve, kjo edhe për shkak të imazhit si bashkëshorte e një futbollisti të njohur.

<
>
01. (1) 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 665154-wesley-holland970


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas