Kryesore

Basha publikon videon: Ja si po pasurohet krimi dhe oligarkët

“Me Edi Ramën në qeveri, krimi dhe oligarkët pasurohen, bizneset e ndershme falimentojnë”.

Kështu shkruan kreu i PD, Lulzim Basha, në një postim të bërë në FB, bashkangjitur me një video ku publikon atë që ai e ka quajtur skema e pasurimit të krimit dhe oligarkëve në bashkëqeverisje me Ramën.Sipas Bashës, qeverisja me në krye Ramën sjell pasurimin e oligarkëve dhe falimentimin e biznesit të zakonshëm, ndërsa ka bërë publike një skemë ku tregon numrin e bizneseve të mbyllura.

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas