Politika

Basha: Pse ka frikë Edi Rama nga vetingu i politikës?
               Publikuar në : 11:28 - 22/09/18 |
mapo.al

Kreu i PD-së, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në Twitter thotë se kryeministri Rama e deklaroi vetë se është kundër vettingut në politik, duke postuar në video një deklaratë të Ramës në emision televiziv.


“Më në fund e pranoi: ai është kundër vetingut në politikë, është kundër pastrimit të politikës nga krimi. Të tjerat janë llogje. Por pyetja mbetet: pse e ka frikë Edi Rama vetingun e politikës?!”, shkruan Basha.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. PSE NUK DINI GJE JU PO JA JEMI DUKE RREGULLU PLAKAT DHE PO RRENJOSIM RININE SE DIKUSH ESHTE PLOT RRUSH DISA NUK JANE ,DHE KESHTU BEHET QERUESJA E QEPEVE PA KOKRRA ESHTE VESHTIRE ME KUPTU ,PO ESHTE E LEHTE ME SHKATERRU GJITHCKA QE ME MUND E DJERSE BEN DICKA TE REALIZUSHME .KAPOT LENE NJE KONTRELLUS PER TE VENE SIGURI NE GJERAT E TE TJERVE POR ME SA DUKET TE DY PALAT KENI MARRE TATPJETE ME KONTRELLUS SHKATERRUS . POR DUHET PAK AUTORITET PER CKA ‘ KA VENDI APO PER ‘C ‘KANE LENE TE TJERET GJERAT QE MUND TE ARRINIM PER TE BERE PERSERI JETE -JETE .ME PAK FJALE TE KUPTUSHME PER TE VENE SADO PAK NJE RAUND QETESI AMBJENTI JASHTE MOS U KEQKUPTONI PER CKA SHKRUAJME FJALE BINDESE APO JO NDOSHTA JANE FJALE EDHE PAK HUMOR DUAM NJE AUTORITE BASHKPUNUS NEPER TE GJITHA LLOJAT GJERAT QE U PERKASIN CDO NJERIU EDHE TOPERANT KA JO ME TEJKALU CAKUN . ME RESPEKT .

    Përgjigju ↓
Pas