Kryesore

Basha nën survejim? Reagon Rama: Le të qeshim me babale përgjimin për Lulëzimin

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas lajmit që qarkulloi sot se Policia e Shtetit ka survejuar kryetarin e PD-së Lulzim Basha dhe familjen e tij.

Përmes një statusi në ‘Facebook’ Rama thekson se kjo gjë është shpikur nga PD, ndërsa nuk i ka kursyer ironitë duke i etiketuar si ‘Babalepartitë e babaleopozitës’.“Babalepartitë e babaleopozitës kanë shpikur sot një përgjim të Policisë së Shtetit për babalekryetarin e Partisë Babalokratike🙈Shpejt do të dalë e vërteta e babalepërgjimit të shpikur dje për ministrin e ndërkohë le të qeshim me babalepërgjimin e shpikur sot për Lulëzimin😀”, shkruan Rama.
(ed.me/BalkanWeb)

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas