Kryesore

Basha nën survejim? Reagon Rama: Le të qeshim me babale përgjimin për Lulëzimin


               Publikuar në : 15:19 - 01/06/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas lajmit që qarkulloi sot se Policia e Shtetit ka survejuar kryetarin e PD-së Lulzim Basha dhe familjen e tij.


Përmes një statusi në ‘Facebook’ Rama thekson se kjo gjë është shpikur nga PD, ndërsa nuk i ka kursyer ironitë duke i etiketuar si ‘Babalepartitë e babaleopozitës’.

“Babalepartitë e babaleopozitës kanë shpikur sot një përgjim të Policisë së Shtetit për babalekryetarin e Partisë Babalokratike🙈Shpejt do të dalë e vërteta e babalepërgjimit të shpikur dje për ministrin e ndërkohë le të qeshim me babalepërgjimin e shpikur sot për Lulëzimin😀”, shkruan Rama.
(ed.me/BalkanWeb)


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas