Kryesore

‘Peshk i qelbur nga koka’, Basha: Me a pa Llesh Ministria e Brendshme për dreq
               Publikuar në : 21:33 - 16/11/18 |
mapo.al

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar ashpër pas dekretit të Presidentit Meta për Sandër Lleshaj. Ai thotë se Ministria e Brendshme ka shkuar për dreq.


“Me a pa Llesh MB ka shkuar për dreq sa kohë kryeministër është ai që mbron me thonj kriminelët dhe politikanët e lidhur me krimin, nga Dako te Balla, nga Tahiri e Xhafaj te Gjiknuri, Rrahja, Çyrbja e Sejdini me shokë. Peshku është qelbur nga koka. Nga koka duhet pastruar!”, shkruan Basha.

Whatsapp Image 2018 11 16 At 21.24.49


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas