Kryesore

Basha flet me emra në Elbasan: Ja kush është i lidhur me krimin
               Publikuar në : 10:40 - 06/09/18 |
mapo.al

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha preferon të flasë me emra kur kërkon të denoncoje lidhjet e krimit me pushtetin


“Ndodhemi në qytetin simbol të bashkëqeverisjes së Ramës me krimin, jo pak analistë e quajtën Elbasanin kryeqytet të krimit.

Qazim Sejdini, Taulant Balla dhe bandat e krimit nga Çelët te Sanxhaktarët me shokë që vitin e kaluar treguan se kush sundon në këtë qytete, në këtë vend, kur goditën policinë e shtetit pa asnjë pasojë ligjore

Disa orë pas mesazheve tona nga Shkodra ditën e hënë kanë zbarkuar atje forcat policore…, por rezultati është zero, e gjitha është levizje probagandistike. Kështu ishte në Elbasan, asnjë nga banditët që goditën shefat e policisë nuk jane arrestuar, ndjekur penalisht, asnjë nuk është në burg…”, tha Basha gjatë një takimi që po mban me gjithe drejtuesit e opozitës në Elbasan

 

 

 


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas