Kryesore

Basha feston ditëlindjen, ja surpriza që i bënë kolegët dhe Berisha…


               Publikuar në : 14:53 - 12/06/18 |
mapo.al

Nuk kane munguar surprizat ne kete dite te vecante per kreun e PD-se, Lulzim Basha. Sot ai feston 44-vjetorin e lindjes dhe ne kete dite te shenuar eshte surprizuar nga deputetet e grupit te tij parlamentar. Demokratja Vokshi, ne shoqeri edhe te deputeteve te tjere e kane pritur sot kreun e PD me nje torte ne seline blu.


Sikunder e shihni edhe ne keto foto, qe jane ndare me ndjekesit ne rrjetet sociale, demokratet kane zgjedhur nje torte me pamje sigurisht domethenese, me logon e PD-se dhe ngjyrat e demokrateve. Nderkohe qe dhurate Basha ka marre nga ish-kryeministri Berisha. Ai mesohet se si ka dhuruar një stilograf.

 


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas