Kronika

Bariu gjendet i vdekur në një stan në Gjirokastrës, dyshimet e para të policisë


               Publikuar në : 19:14 - 01/08/18 |
mapo.al

Një 62-vjeçar është gjetur i pajetë në kasollen e stanit, ndërsa dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë.


Burime zyrtare nga policia e Gjirokastrës bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet I.B.

Të njëjtat burime sqaruan se viktima është vetëvrarë dje me armë zjarri, automatik. Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë si dhe motivet që mund ta kenë çuar 62-vjeçarin të vetëvritet.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas