Aktualitet

Bariu bie nga lartësia, humb jetën


               Publikuar në : 19:28 - 08/08/18 |
mapo.al

Një bari ka humbur jetën teksa kulloste bagëtitë në Korçë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Qënckë të Maliqit në vendin e quajtur “Gropa e Madhe”.


Sipas policisë 66-vjeçari me iniciale K. Q., u rrëzua nga një lartësi duke kullotur bagëtitë dhe fatkeqësisht humbi jetën.

Materialet i janë referuar Prokurorisë së Korçës për ngjarje aksidentale.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas