ShowBiz

Balerina Klaudia Pepa pozon lakuriq dhe këtë herë jo për foto artistike

Pak muaj më parë, zhurma që bënë fotografitë nudo të balerinës Klaudia Pepa, u komentuan gjatë. Shkak ishte edhe ndarja e saj e freskët me bashkëshortin, Albi Nako…Mirëpo, pas ca kohësh në heshtje, Klaudia ka bërë sërish të njëjtën gje dhe këtë herë nuk ka pozuar për shkrepje profesioniste por duket se i ka bërë për qejfin e saj, nje poze nga shtrati…

Sigurisht që nuk ka treguar ndonjë gjë të madhe por vëmendjen e ka tërhequr edhe kështu…Fundja, një balerinë nuk ka pse të mos e ekspozojë trupin e bukur…PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas