Sport

Bale shtyn martesën, shkak vjehrri


               Publikuar në : 21:18 - 24/07/18 |
mapo.al

Problemet me vjehrrin kanë prekur dhe yllin e Real Madrit. Bale po përgatitej për të kurorëzuar dashurinë e tij më parukjeren Emma në një martesë, por për shkak të problemeve më ligjin që ka vjehrri i tij, kjo gjë duket e pamundur.


Babai i bashkëshortes së tij, Martin është dënuar me gjashtë vite burg  më parë për pastrim parash. Edhe pse ai e ka kryer dënimin një shumë parash që janë zhdukur kanë sjellë përsëri tension. Vetëm pak kohë më parë makinat e familjeve të tyre u dogjën nga persona të pa identifikuar dhe i dashuri i motrës së Emmës vrau veten në rrethana ende  të paqarta.

Ata akuzojnë Martin se lidhjet kriminale që ai ka po sjellin rrezik për jetën e tyre. Midis të gjitha këtyre problemeve Bale është detyruar ta shtyjë dasmën për vitin tjetër.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas