Kronika

Babalja: Më ofruan 150 mijë dollarë te lokali 11 katësh i deputetit
               Publikuar në : 23:06 - 15/10/18 |
mapo.al

Albert Veliu i njohur dhe si Babalja, ka treguar mbremjen e sotme për emisionin “Open” se si kanë tentuar ti ofrojnë para për të thënë se zëri në audio-përgjim nuk është i tiji.


“Kanë ardhur shumë kërcënime, mund të më gjeni në ndonjë kanale ose me ndonjë plumb në kokë, nuk kam frikë për jetën time, dua të sigurohet familja ime. Si trembem fare edhe sikur të më fusin plumbin në kokë. më ofruan 150 mijë dollarë të një lokal 11 katësh. Lokal i deputetit të këtij të madhit që i ndjek njerëzit këmba këmbës”, u shpreh Veliu.

Gjithashtu ai ka thënë se SHIKU ka video të tjera të cilat i janë dorëzuar Prokurorisë.

“Mjetet e përgjimit mi dha Olldashi pastaj dhe SHIKU. Gazetari Olldashi më dha stilolapsin. Pastaj SHIKU më dha çelësin e audit. SHISHI ka dorëzuar videot në prokurori pastaj e dinë vetë ata ku i kanë cuar.”


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Babalja shok i Baboleve ne SHIK e SHQUP, ky ordiner dhe mashtrues i rendomte bashkepunetor i SHIK e do plumbin ne goje……..LIVE ta shikojne te gjithe ne Tv si perfundojne plehrat dhe spiunet.

    Përgjigju ↓
Pas