Aktualitet

“Babale”, çfarë do të bëjë opozita? Kryemadhi në zyrën e Bashës
               Publikuar në : 14:30 - 11/10/18 |
mapo.al

 


Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e shoqeruar nga Petrit Vasili dhe Klajda Gjosha kane zhvilluar nje takim ne seline  PD-se.

Kryemadhi eshte pare ne seline blu vetem pak ore pas perfundimit te seances se sotme parlamentare, ku opozita nuk ishte e pranishme.

 

Ndryshe nga heret e tjera, opozita nuk u mblodh ne ndonje qark te vendit per te folur per situaten ne vend. Kjo eshte java e dyte qe nuk ndodh nje gje e tille, ndersa i gjithe debati eshte fokusuar tek ceshtja “Babale”


Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas