Aktualitet, Kryesore

“Babale”, çfarë do të bëjë opozita? Kryemadhi në zyrën e Bashës

 

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e shoqeruar nga Petrit Vasili dhe Klajda Gjosha kane zhvilluar nje takim ne seline  PD-se.Kryemadhi eshte pare ne seline blu vetem pak ore pas perfundimit te seances se sotme parlamentare, ku opozita nuk ishte e pranishme.

 

Ndryshe nga heret e tjera, opozita nuk u mblodh ne ndonje qark te vendit per te folur per situaten ne vend. Kjo eshte java e dyte qe nuk ndodh nje gje e tille, ndersa i gjithe debati eshte fokusuar tek ceshtja “Babale”

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas