Humor, Kryesore

‘Babai i vitit’: Kjo video po thyen rrjetin, do shkriheni me lot

Mund të thuhet pa frikë se kjo është videoja e javës. Kaq shumë ka qarkulluar në internet dhe kaq shumë njerëz i ka bërë të qeshin.

Phil Hatfield nuk rezistoi dot teksa shihet djalin e tij 6-vjeçar që po luante futboll.I biri i tij Osian shpëton portën nga një goditje, por falë ndihmës së babait.

Por topi përfundoi sërish në rrjet. Trajneri tha se nuk e pa dot golin sepse ishte mekur duke qeshur.

Megjithëse videoja është bërë virale, klubi i djalit nuk i ka punët mirë.

Federata e Futbollit e Uellsit thotë se pavarësisht humorit, ata kanë një kod sjellje për prindërit dhe spektatorët.

Pritet të shihet se cili është vendimi që do merret.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas