ShowBiz

Avokatja shqiptare seksi, vjen me një set të zjarrtë fotosh..


               Publikuar në : 18:21 - 27/03/18 |
mapo.al

Ajo është bërë e njohur falë rrjeteve sociale dhe postimeve provokuese që bën herë pas here.


Tashmë ka arritur të mbledhë më shumë se 113 mijë ndjekës në Instagram, të cilët i përshëndet me sete fotografike tejet sensuale.

Kështu ka bërë edhe së fundmi Redona Koçi, teksa ka pozuar thuajse e zhveshur, duke treguar format e saj të rrumbullakosura.

<
>
avoktasjmakarona avokatjashqpweimekd avokatjaberreer avokaktjajshq avkotasjdhqiptare avokaktjasjdhsoqiwmm


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas