ShowBiz

‘Avokatja joshëse’, çmend fansat në rrjetet sociale…


               Publikuar në : 12:23 - 29/07/18 |
mapo.al

Ajo ka marrë epitetin avokatja joshëse, duke qenë se ka përfunduar dhe studimet për juridik.


Flasim për bukuroshen Redona Koçi e cila di të befasojë me paraqitjen e saj në rrjete sociale, shpeshherë edhe tej mase e ekspozuar.

Fotografitë e saj, shpeshherë provokuese bëjnë që edhe komentet nga ndjekësit meshkuj të jenë të shumta.

Në fotografinë e publikuar në Instagram, Redona shfaqet me të zezë, ku në disa pjesë është tejet transparente duke bërë që trupi i saj krejtësisht të shihet.

<
>
redona-kocii redona-koci-12 redona-koci-11 redona-koci-10-770x433 redona-koci-6 redona-koci-5 redona-koci-8 redona-koci-9 redona-koci-4 RedonaKoci-insta redona-koci-520x245 redona-koci-520x245 redona-koci-1-700x525 redona_koci_nje_modele_super_s Redona-Koci Redona-Koci-4 auto_Redona-Koci-21513723466 redona-koci-3 redona-koci-7 RedonaKoci-insta Redona-Koci-4 redona_koci_3 Redona_Koci91486499285 Redona_koci_sexy21487956219 redona-koci Redona-Koci-3 auto_Redona_Koci31504897691 auto_Redona_Koci_sexy1478206913 redona-koci auto_Redona_Koci_pa_breke_mbathje1508871551 auto_Redona_Koci71504897679 auto_Redona_Koci81504897676 auto_Redona_Koci51504897685 Redona_Koci91486499285 Redona_Koci121486499281 Redona_Koci111486499282 Redona_Koci21481222230 Redona_Koci1486499299 redona_koci_juristja_seksi71480884009 Redona_Koci_sexy21478207115 Redona_koci_sexy21487956219 Redona_Koci1481222231 Redona_Koci41486499294 Redona_Koci41481222227 auto_Redona_Koci_sexy51478207111-11487024740 Redona_Koci131486499279 Redona_Koci_sexy31478207114 redona-koci-5 redona-koci-10 redona-koci-1 auto_av1532813407 auto_Untitled-design-8-21532813408


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas