ShowBiz

Avokatja braktis Angelina Jolie: Është bërë mizore, ushqehet me urrejtje

               Publikuar në : 22:52 - 05/08/18 |
mapo.al

Angelina Jolie po lufton kaq shumë me Brad Bitt për kujdestarinë e fëmijëve sa avokatja i saj e ka lënë çështjen.


Burime familjare kanë treguar për TMZ se Angelina po tregohet shumë mizore. Ndërkohë, një person pranë aktorit tregon se ajo dëshiron që t’ia shkatërrojë marrëdhënien me fëmijët.

“Ajo është ushqyer me urrejtje dhe po arsyeton në mënyrë qesharake”, thotë burimi.

Ndërkohë avokatja e Angelinës, Laura Wasser do ta braktisë pasi është bërë shumë ‘e keq’. Duket se kjo histori nuk do përfundojë shumë mirë.

Angelina po bashkëpunon me një firmë tjetër ligjore që të marrë përsipër çështjen e saj kur Laura të japë dorëheqjen zyrtarisht.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas