Kronika

Avokati shqiptar: I shpëtova për mrekulli tragjedisë në Itali


               Publikuar në : 14:11 - 14/08/18 |
mapo.al

Një tragjedi ndodhi këtë të martë në mesdite në autostradën A10 në Xhenova të Italisë.


Një urë është shembur dhe ka zënë poshtë shumë makina.

Bilanci paraprak flet për disa viktima.

Por në këtë vend, sot e pikerisht pak momente para se të ndodhte tragjedia, ka qenë edhe një shqiptar, i cili ka shpetuar për mrekulli. Bëhet fjalë për avokatin Saimir Visha, i cili ka postuar fotot ne profilin e tij në FB dhe shkruan:

“Faleminderit Zoti im.. mbas 9 min ndodhi tragjedia ketu ne Genova”.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas