Kryesore

‘Autizëm mediatik’/ Rama lodhet nga kritikat, merr vendimin që s’pritej për rrjetet sociale


               Publikuar në : 18:41 - 16/08/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama, të martën në darkë, postoi një foto të avionit të kompanisë ajrore ‘AirAlbania’ në Instagram, por duke bllokuar opsionin e komenteve.


Me shumë gjasa kryeministri Rama ka vendosur të shijojë pushimet me kohë të plotë, në jug të vendit, pa u ndikuar aspak nga mendimet e qytetarëve; qofshin ato pozitive apo negative.

Ky vendim nga ana e kryeministrit mund të jetë marrë, kryesisht pas komenteve negative që u adresuan në adresë të tij në lidhje me masakrën e Selenicës, ku tetë persona mbetën të vrarë.

Siç duket, nga lodhja Rama ka vendosur të krijojë një llojë autizmi mediatik, ndërsa flet dhe dëgjon vetveten, e askënd tjetër./zoneelirë.al/


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas