ShowBiz

Aurela Hoxha ‘çmend’ spanjollët, shfaqet tepër sensuale në plazh


               Publikuar në : 21:37 - 10/09/18 |
mapo.al

Aurela Hoxha nuk i kursen asnjëherë imazhet provokuese në rrjetet sociale. Së fundmi ajo po qëndron për pushime në Spanjë, konkretisht në Nikki Beach Marbella.


Modelja duket ‘e nxehtë’ sa më ska në fotografitë në det, por nuk ndalon së zhveshuri as nëpër rrugët e Spanjës. Me bikini ngjyrë krem Aurela frekuenton rrugët e Marbellas, ku duket tejet sensuale dhe tërheqëse.

Prapa saj shihen kalimtarë të veshur thjeshtë, teksa përqendrojnë vëmendjen tek Aurela. Format trupore të theksuara e të tonifikuara, tregojnë për trupin e saj perfekt.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas