ShowBiz

Aurela Gaçe publikon foton që e fshehu për shumë vite: Më shanin në rrugë për shkak të pamjes


               Publikuar në : 22:11 - 04/04/18 |
mapo.al

Aurela Gaçe ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto të saj të vitit 1998.


Këngëtarja thotë se në atë kohë e shanin dhe e quanin të çmendur kur e shihnin në rrugë për shkak të pamjes së saj jo të zakonshme.

“1998. Koha kur të gjithë më shanin në rrugë pse kisha qethur kokën, pse vishesha si doja, pse lyhesha si doja. Por edhe unë mangut s’ja kam lënë askujt. Ata bam, unë bam bam bam bam, e kuptoni vetë.”- ka shkruar me humor Aurela përbri fotos.

<
>
640-0-5ac517881f746 640-0-5ac517820dfc0


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas