ShowBiz

Aurela Gaçe me make up në plazh, komentuesit e kritikojnë, ja si ia kthen këngëtarja


               Publikuar në : 15:03 - 25/06/18 |
mapo.al

Këngëtarja Aurela Gaçe ështË një ndër këngëtaret më të thjeshta dhe më të dashura në Shqipëri. Por së fundmi ajo është kritikuar nga ndjekësit e saj virtual në Instagram për shkak të disa fotove të postuara.


Këngëtarja shqiptare postuar disa foto ku kishte pozuar në plazh me makeup në fytyrë. Kjo i ra në sy të gjithëve dhe shumë komentues ja vunë Aurelës në dukje këtë gjë.Untitled-2AUREL-A

 

aurela-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ata e pyesnin pse kishte vendosur makeup në plazh dhe me ironi i shkruanin se mund të shkonte atje edhe pa tualet në fytyrë. Mirëpo këngëtarja nuk i ka duruar komentet e fansave dhe i ka kthyer përgjigje e revoltuar në postimin e saj. “Ty të prish ndonjë punë? Jo. Atëherë vazhdo jeto jetën tënde.”- i përgjigjet Aurela fansave.

arueral-1

Untitled-6

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas