Kryesore

Aty pushojnë Berisha dhe Meta, Braçe ironizon: Epiqendra e tërmetit “aty ku duhej”, pastaj e fshin

 

Pas tërmetit të fuqishem 5.2 balle, me epiqender ne Hamallaj të Durrësit, deputeti i PS, Erjon Brace, ka ironizuar me postimin e tij, teksa ka reaguar per epiqendren e termetit qe sipas IGJEUM ishte ne Gjirin e Lalezit. Ai thote se epiqendra ka qene aty ku duhej, por me pas e ka fshire kete pjese te postimit. Dihet që në Gjirin e Lalzit pushojnë politikanë të njohur të vendit, si Sali Berisha apo Presidenti i Republikës, Ilir Meta. Mos vallë, Brace e kishte për ta?Ne nje postim ne Instagram, Brace shkruan: 

Epiqendra e Termetit;

NE LALEZ!

Tani shisni vilat se zona u kompromentua sizmikisht!

 

brace ne insta

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas