Kronika

Athinë: Ekzekutohet me plumb në kokë shqiptari, ja dyshimet e para


               Publikuar në : 10:52 - 15/08/18 |
mapo.al

Një shtetas shqiptar është gjetur i vrarë me plumb në kokë në Athinë.


Sipas mediave vendase, viktima është 36 vjeç, ndërsa identiteti i tij nuk është bërë me dije.

Trupi i tij i pajetë u gjet në kryqëzimin e rrugëve Makris dhe Parnithos në lagjen Kypseli.

Dyshimet e para janë për larje hesapesh. Policia dhe prokuroria e Krimeve të Rënda po hetojnë ngjarjen.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas