Kronika, Kryesore

Athinë: Ekzekutohet me plumb në kokë shqiptari, ja dyshimet e para

Një shtetas shqiptar është gjetur i vrarë me plumb në kokë në Athinë.


Sipas mediave vendase, viktima është 36 vjeç, ndërsa identiteti i tij nuk është bërë me dije.

Trupi i tij i pajetë u gjet në kryqëzimin e rrugëve Makris dhe Parnithos në lagjen Kypseli.

Dyshimet e para janë për larje hesapesh. Policia dhe prokuroria e Krimeve të Rënda po hetojnë ngjarjen.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas