ShowBiz

Astrologët janë në një mendje: Kjo shenjë arrin gjithçka që do…
               Publikuar në : 18:10 - 23/09/18 |
mapo.al

Të gjitha shenjat e horoskopit kanë karakteristikat e tyre që i bëjnë të veçanta.


Këtë herë ne jemi ndalur te Bricjapi, ku astrologët shprehen:

BRICJAPI

Serioz, mendimtar, ambicioz, synon suksesin në moshën e shtyrë. Është këmbëngulës, ka vullnet të madh, i mençur, shpirtëror, i pasigurt, por materialist dhe egoist.

Arrin çdo gjë që i përkushtohet. Nuk kërkon mirënjohje për vete. Kontrollon ndjenjat.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas