ShowBiz

Astrologët janë në një mendje: Kjo shenjë arrin gjithçka që do…

Të gjitha shenjat e horoskopit kanë karakteristikat e tyre që i bëjnë të veçanta.

Këtë herë ne jemi ndalur te Bricjapi, ku astrologët shprehen:BRICJAPI

Serioz, mendimtar, ambicioz, synon suksesin në moshën e shtyrë. Është këmbëngulës, ka vullnet të madh, i mençur, shpirtëror, i pasigurt, por materialist dhe egoist.

Arrin çdo gjë që i përkushtohet. Nuk kërkon mirënjohje për vete. Kontrollon ndjenjat.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas