Sport

Asaj nuk ja ndjen fare… por ja çfarë ka humbur Dybala


               Publikuar në : 18:26 - 14/11/18 |
mapo.al

Pablo Dybala dhe Antonella Cavalieri kanë pasur një lidhje dashurie njëri me tjetrin. Ata u ndanë sepse Cavalieri nuk e duronte dot tradhtinë.


Ajo ka folur në një intervistë dhe ka pohuar që nuk ja ndjen më fare për Dybalan.

“Popullariteti dhe vajzat që qëndronin në radhë për t’u lidhur me të e shkatërruan historinë tonë. Ai gjithmonë e ka mohuar që ka patur marrëdhënie të tjera, por erdhi një moment kur nuk mund t’i besoja më, bëra gati valixhet dhe u largova”.

“Gjithsesi, vendosa të qëndroja në Itali dhe t’i luaja të gjitha kartat. Më pëlqen shumë të punoj në televizion. Ky vend u ka sjellë fat shumë modeleve argjentinase, si Belen Rodriguezit apo Wanda Naras. Ndoshta edhe unë do të kem fatin e tyre”.

“Jam shumë e lumtur që ndodhem këtu, veçanërisht si pjesë e projektit “Working in Abu Dhabi”.

<
>
auto_a11542074339 auto_a31542074362 auto_a41542074256 auto_aaa1542074504 auto_kakaka1542074511


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas