Kryesore

Arta, simpatikja kosovare e ‘Duplex’, që të fut ‘ethet’…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:41 - 17/11/18 |
mapo.al

Në këtë sezon të parë të spektaklit të humorit “Duplex” në “Tv Klan”, përveç aktorëve që kemi parë edhe më parë, kemi edhe një aktore të re mjaftë seksi nga Kosova, e cila ka tërhequr mjaft vëmendjen e spektatorëve me paraqitjen e saj.


Bëhet fjalë për Arta Elezajn, modelen nga Kosova e cila me bukurinë dhe format e saj nuk i lë vend imagjinatës…


“Ka qenë producenti Turjan Hyska ai që më bëri ftesën për të qenë pjesë e ‘Duplex’ dhe ishte kënaqësi për mua. Është një eksperiencë e re dhe po ndihem shumë mirë. Aktorët më kanë bërë të ndihem shumë mirë dhe më duket sikur kam kohë këtu.


Ishte hera e parë që ngjitesha në skenë live me publikun, por aktorët më kanë bërë të ndihem mirë dhe t’i harroj emocionet. Në çdo puntatë unë vij me një personazh të ri, por roli im është joshja e djemve”,- ka deklaruar në një intervistë Arta Elezaj.


Por në profilet e saj në rrjetet sociale, fotot tregojë se Arta është jo vetëm një aktore e mirë, por edhe një superfemër e ndjekur nga mijëra fansa. Shikoni fotot…:

<
>
39060380_108732353404513_7146695743682641920_n 39161488_108584950085920_1817889180554887168_n 39173274_107906530153762_6125702917010751488_n 39216130_108430776768004_2563075438159069184_n 39234688_109486159995799_1545061970170871808_n 39258886_107501616860920_2574134553744506880_n 39302008_112220469722368_1246733739359207424_n 39408863_111702589774156_8884159797604122624_n 39442697_113531659591249_741939361112653824_n 39453809_113016146309467_3680952835719036928_n 39498724_114363172841431_2928288958448140288_n 39878952_117039445907137_6437546950341427200_o 40159355_132939117650503_8222179795396460544_n 40424683_142861873324894_7843236325518999552_n 41344618_148978932713188_4394219330171043840_n 41469797_150470185897396_2755968243398082560_n 41833316_152621365682278_4402264478226317312_n 42727685_162971467980601_6517177392060956672_n 42828348_164004074544007_4072487259922759680_n 42870593_162577771353304_8047177448795668480_n 42993635_164451461165935_5939848132945772544_o 43131012_164713244473090_402715293522067456_n 43573260_169498203994594_8960692885003436032_n 44372877_178153156462432_8281425450450812928_n 44431611_178153103129104_2293572038540918784_n 45276135_187438952200519_4006020884375535616_n 45683758_189965745281173_8382232468941438976_n 45765399_191966625081085_1524240862073061376_n 45980409_192636331680781_5958201138086936576_n art-1 ARTATATATATATATATAT Duplex-Ermal-Mamaqi-njek-popullor-29.09.2018.mpg_snapshot_19.35-1024x576


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas