Sport

Arsenal 40 milionë euro për Benzema, ja çfarë kërkon Perez


               Publikuar në : 12:15 - 19/04/18 |
mapo.al

Arsenali është i gatshëm të ofrojë 40 milionë euro për sulmuesin e Real Madrid, Karim Benzema, raporton Diario Gol.


Francezi 30-vjeçar ka kaluar një sezon të vështirë në Madrid dhe tashmë i ka ardhur koha t’i thotë lamtumirë “Los Blancos-it”.

Gjithmonë sipas kësaj gazete kapiteni i Realit, Sergio Ramos i ka këshilluar presidentit të klubit Florentino Perez që ta shesë sulmuesin ende pa i rënë vlera. Megjithatë, Perez insiston se Benzema vlen 80 milionë euro.


Etiketa: , , , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas