Bota

Arrestohet mjeku pervers, filmonte pacientet e zhveshura në klinikë

Punonjësi i një klinike private në Turqi është vënë në pranga nga policia pasi thuhet se kishte vendosur kamera të fshehtë në dhomën e zhveshjes së grave.


S.Y., kishte vendosur telefonin e tij celular në disa koli në dhomën e zhveshjes dhe kishte filmuar gratë teksa ndërroheshin.

Në dëshminë e tij në polici, i dyshuari tha se ishte në depresion dhe se ishte penduar për një veprim të tillë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas