Kronika, Kryesore

Arrestohen çobanët që përdhunuan çiftin

policiaEndri Goga 20 vjeç, dhe Shaban Skeja 19 vjeç, janë arrestuar pasi dyshohen se kanë përdhunuar një muaj më parë një çift në pyllin e Semanit në Fier.


Dy personat e arrestuar punon si çobenj në Fier, dhe u janë gjetur maska dhe armët e sulmit.

Ngjarja ka ndodhur më 20 tetor të këtij viti gjatë së cilës çifti i të fejuarve pas drekës në një restorant kanë shëtitur përgjatë pyllit të Semanit ku kanë rënë pre e grabitjes dhe përdhunimit nga Goga e Skeja, të arrestuar paraditen e së premtes, të cilët ishin barinj bagëtish dhe është dashur një muaj hetim nga Policia e Fierit për zbardhjen e ngjarjes.

Gjithashtu autorëve u është sekuestruar edhe një makinë pa targa, ndërkohë që dhunuesit po përgatiteshin për të kryer një tjetër grabitje.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas