fbpx

Kryesore

Arrestimi i Arbër Çekajt në Gjermani, reagon Ambasada Amerikane


               Publikuar në : 19:15 - 04/05/18 |
mapo.al

Pas arrestimit të Arbër Çekajt në Gjermani, ka ardhur një reagim nga Ambasada Amerikanë në Tiranë.


Me anë të një fotoje, SHBA përshëndet këtë arrestim dhe shkruan:  Bravo Gjermani, Bravo Shqipëri. Fotoja është shumë domethënëse, pasi është zgjedhur një grep që okap një objekt, gjysmë banane dhe gjysmë peshk.

ambasada


Etiketa: , , ,

Pas