Kronika, Kryesore

“Arrest shtëpie” për dy ish-deputetët e PS, Ndoka dhe Çuko

34 personat e operacionit të koduar “Volvo 4” kanë ankimuar vendimin e shkallës së parë për krimet e rënda.

Me anë të avokateve të tyre mbrojtës, të akuzuarit kërkojnë lirimin nga qelia.Mes personave që apeluan vendimin ishin edhe  dy ish-deputetët socialistë, Arben Ndoka dhe Arben Çuko.

Apeli ka vendosur lirimin e tyre, duke vendosur “arrest shtepie”

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas