Kronika

“Arrest shtëpie” për dy ish-deputetët e PS, Ndoka dhe Çuko
               Publikuar në : 14:05 - 15/11/18 |
mapo.al

34 personat e operacionit të koduar “Volvo 4” kanë ankimuar vendimin e shkallës së parë për krimet e rënda.


Me anë të avokateve të tyre mbrojtës, të akuzuarit kërkojnë lirimin nga qelia.

Mes personave që apeluan vendimin ishin edhe  dy ish-deputetët socialistë, Arben Ndoka dhe Arben Çuko.

Apeli ka vendosur lirimin e tyre, duke vendosur “arrest shtepie”


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas