Kronika

Arratiset një anije gjatë natës nga porti i Durrësit, ishte ngarkuar me…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:49 - 07/07/18 |
mapo.al

Fax News raporton se një anije është arratisur gjatë natës nga porti i Durrësit.


Anija ishte me ngarkesë kripe, dhe pasi kishte shkarkuar rreth 5 mijë e 500 ton, kishte dhe 500 ton për të shkarkuar.


Kapiteneria nuk ka marrë sinjalizim për largimin e anijes.Mendohet se ka patur mosmarrëveshje me pronarët.


Anija dyshohet të jetë zhdukur rreth orës 2:00 të mesnatës.Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas