ShowBiz

Arminën e pyesin për Lori Hoxhën, mendimi i saj i habit të gjithë…


               Publikuar në : 20:03 - 16/08/18 |
mapo.al

Armina Mevlani dhe Lori Hoxha janë dy nga femrat shqiptare me shijë mjaft të hollë për modën.


Ato duket se janë në një hap me zhvillimet më të fundit të trendeve në mbarë botën. Arminës i kanë pyetur publikisht se çfarë mendon për trashëgimtaren e Top Medias.

‘Ajo është një vajzë e mrekullueshme dhe me një stil vrastar’ ka shkruar Armina krah fotos së Lorit pa nguruar aspak të shprehë gjithë adhurimin për të.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas