ShowBiz

Armina Mevlani zhgënjen me pamjen, publikon foto në kushte shtëpie
               Publikuar në : 20:29 - 28/04/18 |
mapo.al

Armina Mevlani është një nga vajzat më të kuruar dhe njihet si një nga blogeret që gjithmonë është shfaqur në gjendje perfekte.


Por këtë fundjavë ajo ka preferuar të shfaqet ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim. Pa grim,  me flokë të shpupuritur dhe me syze.

Pak a shumë afron me çdo vajzë të thjeshtë që nuk e ka gjatë gjithë ditës vëmendjen tek pamja e jashtme.

Partnerja e Shkëlzen Berishës nuk ishte shfaqur asnjëherë kaq e thjeshtë.

Ndërkohë ajo është sulmuar kohët e fundit për deklaratën e bërë ndaj ‘vjehrrit të saj’ Sali Berishës, kur pohoi në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’ se ai meriton t’ia lash këmbët me flori.

<
>
screenshot-13_1524930039-1729812 screenshot-11_1524930033-2825030 armina-mevlani6 arminamevlani Armina-Mevlani-1-1 armina-mevlani-1 armina-mevlani armina-mevlani-noa Armina-Mevlani- (1) Armina-Mevlani-Low-Res-No-edit-7413 armina-mevlani-780x439 Armina-Mevlani-Low-Res-No-edit-7459-e1489772828205 armina-mevlani-768x638 armina-mevlani-makina-luksoze-nuk-euml-sht-euml-e-imja_hd 960full-armina-mevlani armina-mevlani armina_mevlani_nusja_e_berishe_3 Armina-Mevlani-zbret-nga-makina ARMINA-MEVLANI-BLOG-20150317-132945-1-e1450090048323-520x400


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas