ShowBiz

Armina Mevlani nuk përmbahet, shihni si ‘harbohet’ në lokalet e Tiranës


               Publikuar në : 16:52 - 22/04/18 |
mapo.al

Armina Mevlani është një nga blogeret më aktive në rrjetet sociale dhe një ndër më të komentuarat.


 

Armina Mevlani ndan shpesh me ndjekësit foto dhe video nga jeta e saj e përditshme dhe komentet janë të shumta qoftë ato pozitive apo edhe negative.

 

Së fundmi ajo ka publikuar një video në Instastory teksa shfaqet në një nga lokalet e Tiranës duke kërcyer lirshëm me këngët e saj të preferuara në sfond.

<
>
dd00d30ffcc18b4243c1041aa63caedd_L Screenshot_14 Screenshot_17-1 Screenshot_18 u76jyuhn


Etiketa: , , , , , , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas