ShowBiz

Armina Mevlani feston ditëlindjen, por dhurata që i ka bërë Shkëlzeni…


               Publikuar në : 17:29 - 06/06/18 |
mapo.al

Armina Mevlani është një nga blogeret më të njohura në Shqipëri.


Gjithashtu ajo është dhe mjaft e komentuar në media edhe për lidhjen e saj me djalin e ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzenin.

Sot është një ditë shumë e veçantë për të. Armina feston sot ditëlindjen e saj dhe ka ndarë në instastory disa video dhe momentet nga ditëlindjet e kaluara.

Gjithashtu ajo ka postuar në profilin e saj një buqetë të madhe me lule, të cilat janë vendosur në formën e zemrës.

“Lulet e mija të preferuara nga zemra ime, Ndihem shumë e vlerësuar”,- ka shkruar Armina.
Untitled-3
armin
armina


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas