ShowBiz

Armina dhe Jonida po kurdisin diçka bashkë


               Publikuar në : 23:02 - 01/08/18 |
mapo.al

Jonida Maliqi na ka suprizuar me videon e postuar në instagram ku ajo shfaqet bashkë me Arminën duke udhëtuar në makinë. Çfarë i ka bërë bukuroshet të jenë bashkë akoma nuk e dimë.


Por sigurisht që i bashkon pasioni për  modën, pasi shohim që këngëtarja ka bërë tag  bizneset e tyre.   Ndoshta shumë shpejt pritet një bashkëpunim. Të dyja vajzat cilësohen si femrat më të bukura dhe më me stil në showbizin shqiptar.

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas