ShowBiz

Armina dhe Jonida po kurdisin diçka bashkë

Jonida Maliqi na ka suprizuar me videon e postuar në instagram ku ajo shfaqet bashkë me Arminën duke udhëtuar në makinë. Çfarë i ka bërë bukuroshet të jenë bashkë akoma nuk e dimë.


Por sigurisht që i bashkon pasioni për  modën, pasi shohim që këngëtarja ka bërë tag  bizneset e tyre.   Ndoshta shumë shpejt pritet një bashkëpunim. Të dyja vajzat cilësohen si femrat më të bukura dhe më me stil në showbizin shqiptar.

 

 

 

 

 

 

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas