ShowBiz

Arilena Ara zbulon surprizën! Nuk do ta besoni krah kujt këndon

Së fundmi Arilena Ara na zbuloi surprizën që e pret në një kohë shumë afërt.

Këngëtarja shqiptare do të jetë sërish pjesë e festivalit të madh muzikor “Europa Plus Live”. 

Vitin e kaluar ajo performoi në të njëjtën skenë me dy shqiptaret me famë botërore Bebe Rexhën dhe Dua Lipa-n.

Festivali do të mbahet në datën 8 Prill në Minsk Arena dhe mban emrin “Hot and Top 2018”.  Sukses pas suksesi, Arilena do performojë krah Willy William, Oceana dhe shumë emra të tjerë të njohur.

<
>
74788 arilena_1466498671-480571 arilena1 arilena-1 arilena-1024x1024 auto_ari1-1523087125-24538051523097614 auto_screenshot-5-1523087162-14898011523097613 vQ2lCwb-_400x400
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas