ShowBiz

Ariana Grande shtatzënë?!…


               Publikuar në : 12:43 - 05/04/18 |
mapo.al

Këngëtarja 24- vjeçare, Ariana Grande po kalon një fazë heshtje në profilin  e saj në Instagram, kjo gjë po komentohet nga mediat dhe fansat e këngëtares se ajo mund të jetë në pritjen e ëmbël të një fëmije.  Personazhe të famshëm e kanë kthyer në trend mbajtjen e fshehtë të shtatëzanisë dhe pushimin në rrjetet sociale, ndoshta kështu po vepron edhe këngëtarja.


Ariana prej disa kohësh është në një lidhje me reperin e njohur amerikan Mac Miller dhe historia e tyre e dashurisë është shumë e veçantë, ata e respektojnë dhe e duan njeri –tjetrin shumë. Në koncertet e saj, Mac e ka shoqëruar Arianën dhe fansat e tyre i  adhurojnë kur i shikojnë bashkë.

Disa burime kanë bërë me dije se çifti ka diskutuar mbi vendimin e kurorëzimit të lidhjes së tyre dhe nisjen e një familje së bashku. Ariana nuk e ka pranuar diçka të tillë, ajo ka pohuar se është shumë e zënë me koncertet dhe projektet e ndryshme muzikore dhe për disa kohë do i duhet të udhëtojë shpesh.

<
>
43a33a142b0d4f00d3bab4769c3be56b 700493f7dc6468305fd9be44295ab841--ariana-grande-bikini-ariana-grande-songs ariana_grande_bikini__by_jan120-dbbtv8u Ariana-Grande-1-Hot-Bikini-Shoot-2016 ariana-grande-ass ariana-grande-bambi-awards-landov-ftr


Etiketa: , , , , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas