ShowBiz

Anxhela Martini i rikthehet fuqishëm modelimit, djeg Instagramin!

Ndonëse është shprehur më parë se nuk do të vijonte më karrierën si modele pas martese tashmë Anxhela Martini e ka shkelur këtë “premtim” me të dyja këmbët.


Ajo ka publikuar disa video në rrjete sociale ku shfaqet më seksi dhe provokuese se asnjëherë më parë.

E veshur me të brendshme dhe rroba banjo Anxhela ka ndezur Instagramin me këto video të reja.

<
>
angela-martini-1200x630 Angela-Martini-praesentiert-ihre-Bikini-Kollektion angela-martini2_1514067908-6438948 angela-martini1_1514067899-5447923 auto_Angela_Martini_gjoksi1515955339 auto_Angela_Martini21505330570 Angela-Martini-9 auto_angela-martini-11522921396 Angela+Martini+2010+Miss+Universe+Pageant+uAcPqX7N5TKl Angela-Martini-sërish-me-foto-superseksi.5 Angela-Martini-2-486x608_zpsb97e550c Angela-Martini-11 angelamartini22 angela-martini-780x439 auto_Angela_Martini_sexy1493141457 auto_Angela_Martini_sexy_super1499545016 angela-martini-foto-altay-5 auto_Angela_Martini1484843015 auto_Angela_Martini_dhe_makina_e_saj_e_re1493141455 Angela-Martini-sexy-me-duar-te-zogu angela_Martini_dhe_Dragos_Savulescu_porno21492455219 angela_Martini_dhe_Dragos_Savulescu_porno1492455220
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas