Kryesore

Anna Chernova, tifozja superseksi e Rusisë

               Publikuar në : 18:39 - 15/06/18 |
mapo.al

Anna Chernova, është një prej femrave që e trondit instagramin. Modelja ruse 31-vjeçare, që përdor pseudonimin Anella Miller, është ndër më të ndjekurat kohët e fundit, falë edhe formave të saj perfekte, të cilat i ka zbuluar edhe për fansat.


Trupi i saj është përfekt me përmasa: 84-61-96. Natyrshëm ajo është një nga ato që do ta zbukurojnë edhe më shumë Botërorin përgjatë muajit në vazhdim dhe ajo mbështet skuadrën e saj të vendlindjes, Rusinë, që Botërorin e nisi me një fitore në goleadë.

Më poshtë mund të shihni një galeri me fotot më të mira të ruses Anna Chernova.

<
>
37-3 36-4 35-4 34-4 33-4 32-8 31-5 30-5 29-6 28-7 27-8 26-9 25-9 24-10 23-12 22-11 21-12 20-12 19-15 18-15 17-14 16-18 15-20 14-29 13-35 (1) 13-35 12-41 11-38 10-39 9-38 8-37 7-38 6-40 5-45 4-48 3-48 2-48 1-50


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas