ShowBiz

Anjeza Maja harron sutjenat në shtëpi, i dalin sheshit…

Anjeza Maja e shohim çdo mëngjes në emisionin ‘në shtëpinë tonë’ në televizionin shqiptar të Top Channel, por kaq tunduese me bikini rrallë herë ndodh të shfaqet kaq tërheqëse


Moderatorja shqiptare ka publikuar në rrjetin social disa foto, ku duket shumë joshëse. Anjeza duket më në formë se kurrë dhe si përherë e buzëqeshur.

Por siç duket ka harruar të veshë sutjenat.

ImageImage

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas