ShowBiz

Angela Martini me poza ‘të nxehta’ nga pushimet luksoze
               Publikuar në : 17:35 - 17/08/18 |
mapo.al

Modelja e njohur, Angela Martini, është një nga ato personazhe që di gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen e fansave.


Ajo vazhdon të jetë ndër personat më të ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat është shpesh aktiv.

Së fundmi, bukuroshja bashkë me bashkëshortin e saj rumun, Dragos Savulescu, janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka pozuar në jahtin luksoz në të cilin po shijon pushimet, ndërsa ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj.

Në veçanti, ajo është komplimentuar për linjat trupore, të cilat i dhurojnë asaj titullin si një ndër modelet më atraktive shqiptare.

Hello Capri!😎

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas