Kryesore, Politika

Anëtarët dhe drejtuesit e vjetër të PS bëhen bashkë, deputeti socialist i dekonspiron

Drejtuesit dhe anëtarët e Partisë Socialiste të viteve 92’-96’ janë bërë bashkë sot në një takim informal.


Ka qenë kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, i cili me anë të një fotoje ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale këtë takim.

“Me drejtuesit dhe anëtarë të Grupit Parlamentar Socialist të viteve 92-96.”, shkruan Balla në një postim në Instagram.

balla

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas